privaatsuspoliitika (GDPR)

Privaatsuspoliitika

Üldine

Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on KreditEstonii, kes on registreeritud Eestis. Privaatsuspoliitika eesmärk on näidata, millises mahus ja mille alusel kaitseme Teie isikuõigusi.

Oma kodulehel me ei kasuta ankeete, küsitlusvorme ja kontaktforme, mis salvestaks Teie isikuandmeid.

Isikuandmete töötlemise alus

KreditEstonii järgib ja peab kinni Euroopa Parlamendi ja nõukoguse määruse 2016/679, 27. aprill 2016, füüsilise isiku kaitse ja isikuandmete töötlemise põhimõtetest.

privaatsuspoliitika

Küpsised

Küpsis (ja küpsised) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale (Brave, Chrome, Edge, Safari, Firefox, Internet Explorer, Opera jne) ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale (tavaliselt Temporary files alla).

Küpsised võimaldavad meelde jätta kasutaja eelistused (näiteks kasutatav kirjasuurus, suhtluskeel, arvuti asukoht, seadmeinfo, enim külastatud veebilehed / aadressid jms info), et pakkuda kliendile veebisirvija kiiremat ja mugavamat tegutsemist.

Isikuandmete kogumine turunduslikel eesmärkidel

KreditEstonii kinnitab, et ei saada Teile e-kirju uutest teenustest või küsib Teilt tagasisidet teenuste kohta.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine maksejõulisuse hindamiseks

Me ei kasuta isikuandmeid hindamaks Teie või Teie ettevõtte maksejõulisust. Lisaks ei kasuta me Creditinfo.ee poolt pakutud andmeid era- ja füüsiliste isikute kohta.

Isikuandmete jagamine ja Google Analytics

KreditEstonii ei tee Teie andmeid kättesaadavaks ettevõtele ja kolmandatele isikutele.

Google Analytics

KreditEstonii ei kasuta analüüsiprogramme ja automaatseid andmekogumisvahendeid, näiteks Google Analytics, isikuandmete kogumiseks. See tähendab, et KreditEstonii lehele ei ole paigaldatud Google Analytics ja muud taolised andmeid koguvad programmid.